OYUNCU BUL

Oyunculuk Ajansı olarak neler yapmaktayız?

Oyunculuk ajansı haricinde, sektörde adından söz ettiren ve emin adımlarla ilerleyen Li Ajans, İndirimTopla.Com projesinden sonra Li Cast Menajerlik ile hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Li Cast Menajerlik ve Oyunculuk Ajansının gelişme sürecinde doğan Bayan Model İstanbul ile hizmet anlamında bir ilke daha imza atmıştır.

İstanbul Merkezli Faaliyet gösteren Li Cast Menajerlik ve Oyunculuk Ajansı İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermekte olup, tüm Türkiye projelerine cast hizmeti vermektedir.

Oyunculuk ajansı ve menajerlik olarak Sinema Filmi, Dizi Film, Reklam Filmi, Klip ve Katalog Çekimleriniz ile Fuar projeleriniz için sizlere istenilen karakter ve fiziksel özelliklerde tecrübeli Ana Cast oyuncuları, tecrübesiz yardımcı oyuncular, Yeni Yüzler, Manken ve Fotomodellerin menajerliğini yapmaktadır. 
Li Cast Menajerlik, siz değerli Yapımcı, Yönetmen ve Özel Kuruluşların projeleri için en kaliteli hizmeti vermek adına hızla inşa etmiş olduğu güveni perçinleyerek büyüyor.

Siz birbirinden değerli Sinema Oyuncularını, Dizi Oyuncularını, Reklam Filmi Oyuncularını, Klip Oyuncuları ve Dansçılarını, Mankenleri, Hostesleri ve Fotomodelleri;
Yine birbirinden değerli Yapımcı, Yönetmen ve Özel kuruluşların projelerinde Li Cast Menajerlik hizmet kalitesi ile buluşturuyor.
İstanbul Beylikdüzü merkezli oyunculuk aJansımız hızla büyüyerek sektöre yetenekli yeniz yüz oyuncu, Manken, Model, Hostes kazandırmaya devam ediyor

Genel Hizmetlerimiz

Oyuncular

Sinema Filmi Oyuncuları
Dizi Film Oyuncuları
Reklam Filmi Oyuncuları
Klip Oyuncuları
Yeni Yüzler
Belgesel Oyuncuları

Modeller

Katalog Yüz Modelleri
Reklam Modelleri
Takı ve Aksesuar Modelleri
Yeni Yüzler

Mankenler

Katalog Mankenleri
Fuar Mankenleri
Takı ve Aksesuar Mankenleri
Tekstil Defile Mankenleri

 

Hostesler

Ürün Tanıtım Hostesleri
Fuar Hostesleri
Kongre ve Seminer Karşılama Hostesleri